Wczytuję dane...
Czas realizacji zamówienia: 3
Koszt wysyłki od: 14.90 PLN
Producent: YARA

Yara Mila Complex to najwyższej jakości nawóz uniwersalny, przeznaczony do stosowania w rolnictwie, ogrodnictwie, sadownictwie oraz w uprawach amatorskich.

 


Miarą efektywności każdego nawozu są rezultaty jego zastosowania w polu, na plantacji. YaraMila Complex pozwala nie tylko uzyskać zdecydowanie wyższy plon i lepszą jego jakość, ale również znacząco zwiększa ekonomiczne efekty uprawy.

 

YaraMila Complex to bezchlorkowy nawóz NPK z łatwo i szybko przyswajalnym azotem saletrzanym oraz doskonałym, aktywnym fosforem. Formulacja zawiera również potas, magnez i siarkę oraz mikroelementy. Wszystkie składniki są bardzo dobrze rozpuszczalne, a co za tym idzie łatwo i szybko dostępne dla roślin.

 

Doskonała granulacja typu prill oraz fakt, że każda granulka ma dokładnie taki sam skład (12-11-18+Mg+S+Mikro), daje gwarancję równomiernego wysiewu oraz optymalnego zaopatrzenia wszystkich roślin na polu w potrzebne składniki pokarmowe.

 

 


Efekt działania tych czynników za każdym razem potwierdza, że YaraMila to najlepsza inwestycja, jaką można zafundować swojej uprawie.

 

 

Dawkowanie - 5-8kg / 100m2


 

Uwaga: przed użyciem należy zapoznać się z etykietą, gdzie zawarte są szczegółowe informacje dotyczące bezpiecznego stosowania nawozów.