Czas realizacji zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Producent: STRADOM

Agrotkanina STRADOMAGRO - bardzo solidna tkanina do ściółkowania podłoży

 

Cena dotyczy 1 metra bieżącego tkaniny - liczba zakupionych sztuk = długość odcinka tkaniny w metrach.

 

Szerokość tkaniny - 80 cm.

Grubość - 100 g/m2.

Kolor - czarny.

 


Tkanina ściółkująca o grubości 100 g/m2 to bardzo solidna tkanina służąca do ściółkowania podłoży w szkółkarstwie, w produkcji roślin ozdobnych, w produkcji szklarniowej, w sadownictwie oraz w ogrodach przydomowych i na działkach. 

Agrotkaniny STRADOMAGRO gwarantują swoją konstrukcją właściwą wodoprzepuszczalność, która charakteryzuje się jednym z najwyższych współczynników oferowanych na rynku. Powoduje to idealne przepuszczanie wody (brak kałuż na matach) jak również gwarantuje właściwe oddawanie wilgoci z podłoża. Ściółkowanie agrotkaniną STRADOMAGRO pozwala na całkowite wyeliminowanie potrzeby stosowania herbicydów. Jednorazowe wyłożenie agrotkanin pozwala na zaprzestanie opryskiwania herbicydami co w efektywny sposób umożliwia rolnikom ograniczać koszty produkcji i pracy przez wiele lat. Dzięki stosowaniu agrotkanin STRADOMAGRO następuje wyraźna poprawa zdrowia roślin oraz plonów a warzywa i owoce nie zawierają szkodliwych środków chemicznych.

 

Zalety tkaniny ściółkującej:

- duża wytrzymałość i trwałość

- wysoka skuteczność hamowania wzrostu chwastów

- przepuszcza wodę i powietrze

- podnosi temperaturę podłoża

- przyspiesza wegetację

- chroni niskie rośliny przed zabrudzeniem

- szybki montaż - można je przymocować do podłoża kołkami plastikowymi

 

Oferowane przez nas agrotkaniny można nabyć w całych rolkach (długości 100 m) lub w dowolnej długośći w przedziale 1-100 m (w tym przypadku agrowłókniny docinane są na rządaną długość). 

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...