Wczytuję dane...
Czas realizacji zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Producent: Substral

Substral MAGICZNA SIŁA do róż - nawóz 300 g

 

Seria Magiczna Siła przeznaczona jest dla osób, które uwielbiają pielęgnować swój ogród oraz podziwiać efekty swojej pracy. Nawozy Magiczna Siła można stosować raz w tygodniu (ewentualnie przy każdym podlewaniu). Szczególnie polecamy do roślin zaniedbanych i wymagających pilnej interwencji.
 

Substral Magiczna Siła do róż to specjalistyczny nawóz interwencyjny o profesjonalnej jakości. Stosowany przed hodowców do nawożenia doglebowego i dolistnego. Zabezpiecza wszystkie niezbędne do wzrostu i obfitego kwitnienia róż składniki.

Magiczna Siła do róż to wysoko wydajny koncentrat (opakowanie wystarcza na przygotowanie aż 300 litrów nawozu) dzięki, któremu łączymy podlewanie z nawożeniem - nawóz jest w 100% rozpuszczalny w wodzie. Specjalna mieszanka bogata w makro i mikroelementy zaspokoi wszystkie potrzeby Twoich róż. 

Zastosowanie: Specjalistyczny koncentrat przeznaczony do zasilania upraw róż. Przy regularnym stosowaniu w czasie okresu wegetacji (dwa razy w tygodniu) zapewnia intensywne wybarwienie kwiatów, przedłuża okres kwitnienia oraz zwiększa liczbę pąków. Łączy podlewanie z nawożeniem.

Sposób użycia: Rośliny nawozimy przy każdym podlewaniu w okresie od kwietnia do września, istnieją dwa sposoby dostarczenia składników pokarmowych zawartych w nawozie:

- Nawożenie zasadnicze (doglebowe): przez cały okres wegetacji, uzyskujemy w ten sposób szybkie przyrosty.

- Nawożenie dolistne (interwencyjne): w przypadku gdy rośliny słabo rosną, nie kwitną raz na tydzień polewamy liście.

Uwaga: Nie należy opryskiwać bezpośrednio kwiatów, polewamy tylko liście. 

Proszek należy rozpuścić w konewce lub zastosować specjalny dozownik Magiczna Siła.

 

Dawkowanie: dwie łyżeczki nawozu na 10 l wody 

Typ nawozu: WE NPK 27+15+12 z mieszaniną mikroelementów

Opakowanie: 300g

 


Uwaga: przed użyciem należy zapoznać się z etykietą, gdzie zawarte są szczegółowe informacje dotyczące bezpiecznego stosowania nawozów.