Czas realizacji zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Producent: Agrigent

FLIPPER Agrigent - adiuwant poprawiający skuteczność zabiegów ochrony roślin

 

Adiuwant - środek zwilżający i zwiększający przyczepność, stosowany jako dodatek do cieczy użytkowej środków ochrony roślin stosowanych aparaturą naziemną i agrolotniczą.

  

Flipper to niejonowy adiuwant silikonowy do stosowania łącznie z rolniczymi środkami chemicznymi (nawozami dolistnymi, herbicydami, insektycydami, fungicydami oraz regulatorami wzrostu roślin). Zapewnia szybkie zwilżenie, penetrację i pokrycie roślin.

 

Dawkowanie

Dawka preparatu FLIPPER jest uzależniona od dawki cieczy roboczej stosowanej w zabiegu oraz rodzaju stosowanego sprzętu: Uprawy polowe (opryskiwacze z belką herbicydową): 50-200 ml/ha
Wprawy sadownicze i warzywne, uprawy pod osłonami (opryskiwacze sadownicze i specjalistyczne z dodatkowym nadmuchem powietrza): 150-200 ml/ha.


UWAGA: środki ochrony roślin mogą być szkodliwe dla człowieka i środowiska. Dokładne informacje na temat szkodliwości oraz bezpieczeństwa stosowania znajdują się na etykiecie każdego środka - przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i postępować ściśle według jej zaleceń.

Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne zoświadczeniem pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu.