Czas realizacji zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Producent: Substral

Substral ROUNDUP Żel - gotowy do użycia, zwalcza chwasty jednym dotknięciem

 

 

Nowe NARZĘDZIE w ogrodzie.  Zwalcza chwasty jednym dotykiem.

Zadbany ogród,  który będzie pięknie wyglądał, to marzenie wielu osób . Na tej drodze częstym problem są chwasty, które wyrastają dosłownie  wszędzie, rosną  większe niż nasze kwiaty i zagłuszają  ich wzrost. Dodatkowo  konkurują o składniki odżywcze z gleby i światło. 

Do tej pory największym problem było pozbycie się chwastów pomiędzy użytecznymi roślinami  na skalniakach, rabatach i  grządkach . Praktycznie jedynym dostępnym sposobem było ich mechaniczne usuwanie.  Jednakże najczęściej  trudno jest wyrwać chwasty wraz z całą bryłą korzeniową. Jeśli nie uda się nam przeprowadzić  skutecznie tej operacji, to z dużym prawdopodobieństwem chwasty znów odrosną.   

W takich przypadkach oprysk ROUNDUPEM  chwastów w celu zwalczenia również ich korzeni  był bardzo utrudniony, gdyż mógł  uszkodzić pobliskie rośliny.  Dlatego też zaistniała potrzeba wprowadzenia preparatu w nowej formie użytkowej,  nie będącej wodnym roztworem spływającym po lisciach, a który można by jednocześnie selektywnie zastosować na chwasty  bez ryzyka uszkodzenia pobliskich roślin. 

Stąd powstał pomysł  zagęszczenia Roundupu i podania go w formie ŻELu jako precyzyjnego narzędzia do zwalczania chwastów wraz z korzeniami.  Roundup ŻEL  idealnie nadaje się do zwalczania chwastów rosnących pomiędzy roślinami.

Użycie tego nowatorskiego preparatu jest bardzo proste – WYSTARCZA TYLKO JEDNO DOTKNIĘCIE, żel przyklei się do liścia, a chwast zacznie usychać wraz z korzeniami.

 


UWAGA: środki ochrony roślin mogą być szkodliwe dla człowieka i środowiska. Dokładne informacje na temat szkodliwości oraz bezpieczeństwa stosowania znajdują się na etykiecie każdego środka - przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i postępować ściśle według jej zaleceń.

 

Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu.