O nas

Nasza firma zajmuje się sprzedażą profesjonalnego zaopatrzenia do produkcji rolnej i ogrodniczej. Specjalizujemy się w sprzedaży środków ochrony roślin, nasion firm polskich i zagranicznych, nawozów dolistnych i do fertygacji, nawozów organizcznych i środków ochrony roślin dla rolinictwa ekologicznego. Ponadto w ofercie posiadamy pełen asortyment artykułów niezbędnych w nowoczesnej produkcji ogrodniczej, takich jak: substraty torfowe, ziemie ogrodnicze, substraty kokosowe, systemy nawadniania, folie ogrodnicze, agrowłókniny, wielodoniczki, worki raszlowe, folie typu stretch, wszelkiego rodzaju narzędzia (łopaty, motyki, młotki, siekierki, opryskiwacze, sekatory, żyłki do kos i inne) oraz odzież roboczą (rękawice, buty, odzież nieprzemakalna), a także artykuły dla ogrodników hobbystów.


W naszej firmie najważniejszy jest klient - to hasło przyświeca nam od początku naszej działalności. Dzięki temu, że wprowadzamy je w życie poprzez oferowanie najwyższej jakości produktów, indywidualne podejście do każdej transakcji oraz fachowe doradztwo, zdobyliśmy zaufanie wielu klientów.


Oddajemy do Państwa dyspozycji sklep internetowy HORTICENTER.PL, licząc, że dzięki niemu, zaoszczędzą Państwo wiele czasu i trudu, mogąc zaopatrywać się w artykuły ogrodnicze nie wychodząc z domu.


Zapraszamy także do naszego sklepu w Czernichowie (gmina Koniusza). Mogą w nim Państwo na żywo obejrzeć i nabyć towary dostępne w sklepie internetowym, a miła i fachowa obsługa pomoże dokonać udanego zakupu.

  

 

Dane firmowe:

Firma Handlowa TOMCZYK

Piotr Tomczyk

Czernichów 21a 32-104 Koniusza

NIP: 682-163-57-48,

REGON: 120164800;

Nr wpisu do rejestru działalności: 806/2005 w ewidencji Wójta Gminy Koniusza

Nr zezwolenia PIORiN na obrót środkami ochrony roślin i materiałem siewnym: 12/14/9804

Numer rachunku bankowego:

Bank Spółdzielczy w Proszowicach: 93 8597 0001 0040 0403 1323 0004 

tel.: 12 385 92 85  lub 12 271 91 06

e-mail: biuro@horticenter.pl 

Polityka prywatności naszej firmy.

 

Właściciel firmy - Piotr Tomczyk

 

Piotr Tomczyk - właściciel sklepu horticenter.pl

  

 

Tak wygląda nasz sklep:

 

horticenter.pl środki ochrony roślin

horticenter.pl stymulatory nasiona

 horticenter.pl narzędzia

 horticenter.pl buty robocze

horticenter.pl tkaniny włókniny folie

horticenter.pl worki raszlowe

horticenter.pl wielodoniczki doniczki produkcyjne

horticenter.pl środki ochrony roślin

Sklep HORTICENTER w Czernichowie