Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Producent: BAYER CropScience

ENVIDOR 240 SC środek na przędziorki 15 ml

 

Envidor jest środkiem roztoczobójczym w formie koncentratu do rozcieńczania wodą.

Ma działanie kontaktowe i bardzo dobrą przyczepność do liści.

Przeznaczony jest do zwalczania przędziorków i innych szkodliwych roztoczy na jabłoni oraz w uprawie róż. Akarycyd z nowej grupy chemicznej o wyjątkowym mechanizmie działania, przez co skutecznie zwalcza roztocza odporne na inne akarycydy. 

 

Doskonale chroni przed szkodliwymi roztoczami:

  • przędziorkiem owocowcem,
  • przędziorkiem chmielowcem,
  • pordzewiaczami

 

Działa na wszystkie stadia rozwojowe przędziorków (niszczy jaja, wszystkie stadia larwalne i dorosłe samice) dzięki temu wykazuje długotrwałe działanie. Envidor ma działenie kontaktowe, dobrą przyczepność do liści (łączy się z warstwą wosków) dzięki czemu jest odporny na zmywanie przez deszcz. Pełne działanie widoczne jest po kilku dniach, jednak efekt utrzymuje się do 12 tygodni po oprysku.

Envidor jest bezpieczny dla pożytecznych owadów, takich jak biedronki, złotooki, drapieżne muchówki oraz pasożytnicze błonkówki.

  

Dawkowanie: 2,5 ml - 8 ml środka na 10 l wody.

 


UWAGA: środki ochrony roślin mogą być szkodliwe dla człowieka i środowiska. Dokładne informacje na temat szkodliwości oraz bezpieczeństwa stosowania znajdują się na etykiecie każdego środka - przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i postępować ściśle według jej zaleceń.

Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu.