Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Producent: Agromix

CLEAN MAX - czysty opryskiwacz od środka, preparat do czyszczenia opryskiwaczy, 0,3 kg

 

CLEAN MAX to preparat w formie proszku do rozpuszczania w wodzie, przeznaczony jest do mycia opryskiwaczy, neutralizuje także pozostałe w aparaturze resztki środków ochrony roślin po opryskiwaniu. Zalecany do mycia opryskiwaczy szczególnie po stosowaniu środków ochrony roślin trudno usuwalnych ze ścianek zbiornika i instalacji cieczowej opryskiwacza, jak np. herbicydy: Aminopielki, Chwastoxy, Legan 75 DF i inne. Preparat posiada bardzo dobre właściwości myjące.

 

DZIAŁANIE PREPARATU

Preparat powoduje rozkład środków ochrony roślin, a jednocześnie dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranego emulgatora pozwala na skuteczne mycie całego opryskiwacza.

 

DAWKOWANIE

rozpuścić w wodzie w ilości 100 g na 100 litrów wody.

   

SPOSÓB UŻYCIA

Zbiornik opryskiwacza dokładnie opróżnić z cieczy roboczej a następnie wypłukać czystą wodą.

  

OPRYSKIWACZE BEZ SYSTEMU MYJĄCEGO

Środek używać w ilości 100g na 100 litrów pojemności zbiornika opryskiwacza. Odważoną ilość środka rozpuścić w niewielkiej ilości wody a następnie wlać do zbiornika opryskiwacza, uzupełnić zbiornik wodą w całości! Włączyć pompę mieszającą na 10-15 minut. Po umyciu usunąć ciecz myjącą a następnie przepłukać zbiornik i instalację niewielką ilością czystej wody.

 

OPRYSKIWACZE Z SYSTEMEM MYJĄCYM

Środek używać w ilości 150 gram na 100 litrów wody. Ilość cieczy myjącej 10% - 15% pojemności zbiornika.
Odważoną ilość środka rozpuścić w niewielkiej Ilości wody i wlać do rozwadniacza. Uzupełnić wodą do 10% - 15% pojemności zbiornika i włączyć system myjący. Po umyciu usunąć ciecz myjącą a następnie przepłukać zbiornik i instalację niewielką ilością czystej wody.