Wczytuję dane...
Kod producenta: 5907772514139
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Arysta LifeScience

ASAHI SL - stymulator wzrostu i rozwoju roślin

 

 


UWAGA: Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie i posiadające odpowiednie uprawnienia

Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem pełnoletności, posiadania uprawnień i akceptacją regulaminu sklepu. Kupujący zobowiązuje się osobiście odebrać przesyłkę.

Środki ochrony roślin mogą być szkodliwe dla człowieka i środowiska. Dokładne informacje na temat szkodliwości oraz bezpieczeństwa stosowania znajdują się na etykiecie każdego środka - przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i postępować ściśle według jej zaleceń.

Oferowany preparat jest środkiem ochrony roślin przeznaczonym dla użytkowników profesjonalnych, tzn. osób, które ukończyły odpowiednie szkolenie i zdobyły uprawnienia do zakupu i stosowania profesjonalnych środków ochrony roślin.


 

Biostymulator wspomagający kluczowe procesy dla wzrostu i rozwoju roślin. Zwiększa tolerancję na działanie niekorzystnych czynników występujących podczas wzrostu roślin i przyspiesza regenerację po ich zaistnieniu. Wspomaga wykorzystanie nawozów dolistnych.

Biostymulator stosowany w celu usprawnienia procesów wzrostu i rozwoju roślin. Wpływ Asahi SL na rośliny nie wynika z bezpośredniego udziału w regulacji procesów życiowych, lecz z oddziaływania na metabolizm w szerokim tego słowa znaczeniu. Asahi SL stymuluje syntezę naturalnych hormonów, niekiedy zwiększa ich aktywność, usprawnia pobieranie składników mineralnych, intensyfikuje podziały komórkowe, itp.. Dzięki temu powoduje zwiększenie odporności na niekorzystne warunki środowiska, w którym rosną rośliny. Stosowanie Asahi SL powoduje zwiększenie plonu, często przy jednoczesnym wzroście jego jakościZawartość substancji aktywnych:
para-nitrofenolan sodu (4-nitrofenol w postaci soli sodowej) - 0,3%
orto-nitrofenolan sodu (2-nitrofenol w postaci soli sodowej) - 0,2%
5-nitrogwajakolan sodu (2-metoksy-5-nitrofenol w postaci soli sodowej) - 0,1% (związki z grupy pochodnych nitrofenoli).

Asahi SL można stosować w roślinach rolniczych, sadowniczych, warzywnych i ozdobnych.

Średnie dawkowanie: 100 ml środka na 100 l wody.

Więcej informacji na : www.asahi.pl