Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Producent: Arysta LifeScience

ASAHI SL stymulator wzrostu antystresant 10 ml

Producent - ARYSTA, konfekcjoner - SUMIN.

 

Biostymulator wspomagający kluczowe procesy dla wzrostu i rozwoju roślin. Zwiększa tolerancję na działanie niekorzystnych czynników występujących podczas wzrostu roślin i przyspiesza regenerację po ich zaistnieniu. Wspomaga wykorzystanie nawozów dolistnych.

Biostymulator stosowany w celu usprawnienia procesów wzrostu i rozwoju roślin. Wpływ Asahi SL na rośliny nie wynika z bezpośredniego udziału w regulacji procesów życiowych, lecz z oddziaływania na metabolizm w szerokim tego słowa znaczeniu. Asahi SL stymuluje syntezę naturalnych hormonów, niekiedy zwiększa ich aktywność, usprawnia pobieranie składników mineralnych, intensyfikuje podziały komórkowe, itp.. Dzięki temu powoduje zwiększenie odporności na niekorzystne warunki środowiska, w którym rosną rośliny. Stosowanie Asahi SL powoduje zwiększenie plonu, często przy jednoczesnym wzroście jego jakości

 
 
Zawartość substancji aktywnych:
para-nitrofenolan sodu (4-nitrofenol w postaci soli sodowej) - 0,3%
orto-nitrofenolan sodu (2-nitrofenol w postaci soli sodowej) - 0,2%
5-nitrogwajakolan sodu (2-metoksy-5-nitrofenol w postaci soli sodowej) - 0,1% (związki z grupy pochodnych nitrofenoli).
 
Asahi SL można stosować w roślinach rolniczych, sadowniczych, warzywnych i ozdobnych.

Średnie dawkowanie: 100 ml środka na 100 l wody.

Więcej informacji na : www.asahi.pl

 

 


 

UWAGA: środki ochrony roślin mogą być szkodliwe dla człowieka i środowiska. Dokładne informacje na temat szkodliwości oraz bezpieczeństwa stosowania znajdują się na etykiecie każdego środka - przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i postępować ściśle według jej zaleceń.

Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu.