Wczytuję dane...
Kod producenta: 8712994010492
Czas realizacji zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 14.90 PLN
Producent: Everris

Agroleaf Power Potasowy - nawóz dolistny polecany szczególnie do nawożenia roślin kwitnących i owocujących. Przyspiesza dojrzewanie i poprawia jakość owoców.

 

Skład NPK: 15-10-31+ mikroelementy


Agroleaf Power to wyjątkowy nawóz dolistny, skierowany do warzywników, którzy mają wyższe wymagania i oczekiwania, dążących do uzyskania maksymalnych plonów o doskonałej jakości. Agroleaf Power jest nawozem o wyższej koncentracji składników pokarmowych zarówno makro jak i mikroelementów. Działanie jego jest znacznie szybsze niż innych nawozów dolistnych, a efekty widoczne są po 12-24 godzinach. Ponadto unikalna formuła M-77 zwiększa tolerancję na stresy i gwarantuje większy, lepszej jakości plon.

 

Cechy nawozu Agroleaf Power:

wysoka czystość chemiczna - zabieg bezpieczny dla roślin

doskonała rozpuszczalność (nawet w zimnej wodzie)

najwyższa koncentracja składników pokarmowych

maksymalna przyswajalność składników pokarmowych oraz ich szybkie i trwałe wnikanie do liści zapewnia formuła M-77 (efekt widoczny już po 1-2 zabiegach)

możliwość łączenia zabiegu ze środkami ochrony roślin

 

 

 

Zalety stosowania nawozów Agroleaf Power:

błyskawiczne dokarmienie roślin - dostarczenie brakujących im składników pokarmowych w trakcie niesprzyjających warunków (susza, okresy chłodów, zalanie, mała intensywność światła)

skuteczniejsze wykorzystanie okresów dobrej pogody do wzrostu roślin

lepsza zdrowotność roślin i wyższa odporność na infekcje chorobowe

ograniczenie kumulacji szkodliwych azotanów


Uwaga: przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety, gdzie zawarte są szczegółowe informacje dotyczące bezpiecznego stosowania nawozów.