Wczytuję dane...
Kod producenta: 8712994000066
Koszt wysyłki od: 14.90 PLN
Producent: Everris

Agroleaf Power Azotowy 31+11+11 + mikroelementy znacznie przyspiesza wzrost roślin, szczególnie w trudnych warunkach uprawowych (mało urodzajna gleba, niewłaściwe pH gleby, niskie temperatury). Uzupełnienie azotu jest szybkie i efektywne. Efekty widoczne są już w ciągu 1-2 dni. Zalecamy stosować w pierwszych dniach po ustaniu chłodu dla przyspieszenia wzrostu roślin. Wyjątkowo przydatny w uprawie: warzyw, kapustnych, cebuli, czosnku.

 

Agroleaf Power to wyjątkowy nawóz dolistny, skierowany do warzywników, którzy mają wyższe wymagania i oczekiwania, dążących do uzyskania maksymalnych plonów o doskonałej jakości. Agroleaf Power jest nawozem o wyższej koncentracji składników pokarmowych zarówno makro jak i mikroelementów. Działanie jego jest znacznie szybsze niż innych nawozów dolistnych, a efekty widoczne są po 12-24 godzinach. Ponadto unikalna formuła M-77 zwiększa tolerancję na stresy i gwarantuje większy, lepszej jakości plon.

 

 

Cechy nawozu Agroleaf Power:

wysoka czystość chemiczna - zabieg bezpieczny dla roślin

doskonała rozpuszczalność (nawet w zimnej wodzie)

najwyższa koncentracja składników pokarmowych

maksymalna przyswajalność składników pokarmowych oraz ich szybkie i trwałe wnikanie do liści zapewnia formuła M-77 (efekt widoczny już po 1-2 zabiegach)

możliwość łączenia zabiegu ze środkami ochrony roślin


Uwaga: przed użyciem należy zapoznać się z etykietą, gdzie zawarte są szczegółowe informacje dotyczące bezpiecznego stosowania nawozów.