Prawo do odstąpienia od umowy

W ciągu 14 dni od dokonania zakupu mogą Państwo zwrócić zakupiony towar bez podawania przyczyn, a my bezzwłocznie zwrócimy Państwu pieniądze.

 

Zasady działania 14 dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy:

Jeżeli uznają Państwo, że z jakiegokolwiek powodu otrzymany towar nie spełnia Państwa oczekiwań, a nie został uszkodzony, prosimy napisać o tym do nas na biuro@fhtomczyk.pl i odesłać przesyłkę na nasz adres: F.H. TOMCZYK, Czernichów 21a, 32-104 Koniusza.

 

Po otrzymaniu towaru zwrócimy Państwu jego wartość na wskazane konto lub przekazem pocztowym na Państwa adres. Zwrócony towar nie może nosić śladów użytkowania. 

 

Jeśli wysyłka zwrotna stanowi dla Państwa problem, prosimy o kontakt, a przyślemy naszego kuriera, aby zabrał paczkę od Państwa.

 

Po otrzymaniu towaru zwrócimy Państwu jego równowartość (oraz poniesione koszty przesyłki) na wskazane konto lub przekazem pocztowym na Państwa adres. Zwrócony towar nie może nosić śladów użytkowania. 

Podsumowując, mają Państwo 14 dni na darmowe zapoznanie się z naszym towarem.

 

Jeśli z jakiegoś powodu okres 14-to dniowy okaże się niewystarczający, możemy wydłużyć możliwość zwrotu do 30 dni.Gwarantujemy bezpieczne zakupy!